Zihnifit Hakkında

Zihni Fit, farklı gruplar için zihinsel egzersiz, tavsiye ve destekler sunan bir e-platformdur. Bu gruplar içerisinde; sınava çalışan gençler, yoğun çalışan iş insanları, zihinsel yorgunluk / gerginlik hissedenler, ailesinde demans (bunama) sorunu olup erken önlem almak isteyenler, son zamanlarda unutkanlık yaşayanlar, hafızasını geliştirmek isteyenler yer almaktadır.

Zihni Fit, son yıllarda önemli konulardan biri olan zihinsel iyilik hali (brain wellness) konusunda kapsamlı bilgi ve destek bulabileceğiniz tek platformdur. Zihni Fit, sitesinde kullanıcılarına bilimsel alt yapı ile hazırlanmış güvenilir bilgiler ve destek seçenekleri içerirken; aynı zamanda keyifli ve tatminkar bir kullanıcı deneyimi için gereken 360 derece hizmet yelpazesi sunuyor.

Misyonumuz: Zihin sağlığı konusunda toplumu bilinçlendirmek ve kanıta dayalı bilgiler sağlamak amacında olan, farklı alanlarda zihin sağlığını destekleyici ve bu konudaki riskleri önlemeye yardımcı önerilerde bulunan bir online platform oluşturmak. Zihin sağlığı ile ilgili bilgiler ve öneriler arayan kişiler için sanal ortamda referans bir site olmak.

Vizyonumuz: Zihin sağlığı ile ilgili bilgi arayanların ilk başvurdukları nokta olmak. Zihin sağlığı alanında uzmanların buluştuğu ve bilgilendirme yaptığı ortak bir alan oluşturmak.