Beynex Uygulaması Nedir?

Beynex, nörologlar ve bilişsel psikologlar tarafından geliştirilmiş, köklü bilimsel dayanağı olan bir beyin sağlığı uygulamasıdır. Beynex; oyunlaştırılmış değerlendirme testleri, kişiselleştirilmiş beyin egzersizleri ve zengin zinde yaşam içerikleri ile beyin sağlığı sürenizi uzatma şansı sunar. Hafıza, problem çözme ve görsel algı gibi 7 farklı kategoride bilişsel yeteneklerinizi takip etmenize ve kişiselleştirilmiş egzersiz oyunları ile kendinizi dilediğiniz alanlarda geliştirmenize olanak sağlar.

Beynex uygulamasını kullanmanın faydaları nelerdir?

 • Oyunlaştırılmış değerlendirme testleri ile beyin sağlığınızı sürekli olarak takip edebilmenizi ve bilişsel yeteneklerinizdeki herhangi bir değişimi, düşüşü anlık olarak fark etmenizi sağlar.
 • Beyninizin farklı alanlarını uyaran kişiselleştirilmiş egzersiz oyunlarıyla beyninizin aktif kalmasına yardımcı olur.
 • Yaş ve eğitim düzeyi grubunuza ait toplumun, istatistiksel ortalamasına göre sıralamanızı sunarak karşılaştırma yapabilmenizi sağlar.
 • Bilişsel verilerinize anında erişmenize olanak verir ve dilediğiniz kişiyle paylaşabileceğiniz detaylı aylık raporlar sunar.
 • Kişiselleştirilebilen yapay zekâ koçunuz ile günlük size özel mesajlar ve haftalık öneriler ile beyin sağlığız için her hafta yeni bir adım atın.
 • Sağlık, psikoloji ve zinde yaşam konularında merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulabileceğiniz küratörlü blog yazıları yayınlar.

Beynex Sıkça Sorulan Sorular?

 1. Zihnifit üzerinden Beynex üyeliği satın alımı yaptığınızda, e-posta adresinize bir Aktivasyon Kodu gönderilecektir.
 2. Android veya iOS işletim sistemli telefon veya tabletinizde uygulama marketleri üzerinden Beynex’i indirin.
 3.  Beynex uygulamasını açın ve “Başla” seçeneği ile devam edin.
 4. Başla butonuna bastıktan sonra E-posta adresinizi girerek veya Apple, Google veya Facebook üzerinden kaydolma seçeneklerinden birini seçerek ilerleyin. Bu noktada email adresinize 6 haneli bir şifre yönlendirilecektir. 6 haneli şifreyi girin ve önünüze çıkan soruları cevaplayın.
 5. Beynex kayıt işlemi tamamlandığında karşınıza gelen ekranda, sağ üstteki 3 çizgi ikonuna tıklayarak ana menüyü açın. Bu menüde “Kod Aktivasyonu” seçeneğini seçin ve Zihnifit üzerinden üyelik satın alımınız sonucunda size iletilen Aktivasyon Kodunuzu giriniz.
 6. Adımlarla ilgili herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde, Beynex ekibine info@beynex.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Beynex şu anda İngilizce ve Türkçe dillerinde sunulmaktadır ancak yeni dil tercihleri eklemek için çalışıyoruz.

Kullanıcı adınızın girişi esnasında oluşabilecek yazım hataları açısından, ilk olarak kullanıcı adı yerine e-posta adresinizi kullanarak giriş yapmayı denemenizi öneririz. Bu işe yaramazsa, yeni bir şifre istemeniz gerekebilir. Beynex uygulaması giriş ekranında “Şifremi unuttum?” butonuna tıklayın ve e-posta adresinizi girin. Kısa süre içinde, yönlendirmeleri içeren bir bilgilendirme e-postası alacaksınız.

 • Kayıt işlemi sırasında internet bağlantınızda dengesizlik olmuş olabilir,
 • Yazdığınız e-posta adresi kullanımda olabilir,
 • e-postanız farklı bir giriş türü ile kullanılmış olabilir (Apple, Google, Facebook,e-posta)

Beynex mobil uygulaması üzerinden hesap oluşturabilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra, “Kaydol” düğmesine dokunun ve e-posta adresiniz ile şifrenizi belirleyerek yönlendirme adımlarını takip edin.

Beynex ana ekranındayken, “Ayarlar” menüsüne erişmek için sağ üstteki dişli çark simgesine dokunun. Ardından, “Dil Ayarları” düğmesine dokunun ve istediğiniz dili seçin.

Aktivasyon kodunun hatasız girildiğinden eminseniz, lütfen uygulama içi destek sisteminden bize ulaşın veya info@beynex.com adresinden bize e-posta gönderin. Aktivasyon kodunuzu mesajınızda bizimle paylaşmayı lütfen unutmayınız.

Hayır, aktivasyon kodu alımlarında yıllık üyeliğiniz otomatik olarak uzatılmayacaktır. Bir yıl geçtikten sonra Beynex hesabınız Premium üyelik özelliklerini içermeyen ücretsiz bir hesaba dönüşecektir. Ardından, bu özelliklerin kilidini açmak için uygulama içi üyelik satın almayı seçebilirsiniz.

Evet. Beynex satın alma işleminizi iade etmek için, satın alma işleminizden sonraki ilk 14 günü içinde Zihnifit Destek’e başvurabilirsiniz.

Tüm soru ve görüşlerinizi destek sayfamızdaki formu kullanarak veya info@beynex.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Verilerinizi dışa aktarmanın en kolay yolu aylık raporlarınızı paylaşmaktır. Uygulamada aylık raporları görüntülerken, PDF belgesi olarak paylaşmak için sağ üst köşedeki “Paylaş” simgesine dokunabilirsiniz. Verilerinizi ham formatta indirmeniz gerekiyorsa, konu ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.